• درباره ما
درباره ما

بهترین گزینه در عصر تکنولوژی فروشگاه اینترنتی می باشد.

اینجاست مارکت به عنوان اولین سوپرمارکت اینترنتی غرب استان تهران، با هدف خدمت رسانی به شهروندان شهرقدس طراحی شده است. اولین سوپرمارکت اینترنتی شهرقدس با بیش از 4000 کالا در بخش سوپرمارکت (مواد غذایی و شوینده)، لوازم التحریر و به زودی میوه تازه و ...   همچنین با برنامه توسعه ای در سایر حوزه ها به اولین هایپرمارکت اینترنتی این شهر تبدیل خواهد شد.

با استفاده از اینجاست مارکت  شما به راحتی می توانید همه چیز را تفییر دهید  
در کم کردن آلودگی هوا کمک می کنید

در کم کردن ترافیک کمک می کنید

با خیال راحت و به دور از هرگونه مشکلی خرید می کنید

در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت می کنید، حتی در هنگام تماشای سریال مورد علاقه اتان

فروشگاه اینترنتی اینجاست در شهر قدس مارکت مناسبی برای شما خواهد بود و آماده پذیرش پیشنهادات شما در زمینه سوپرمارکت اینترنتی شهرقدس و فروشگاه اینترنتی شهرقدس می باشد. کافیه گوشی رو بردارید و با یک الو مارکت منتظر خدمتگذاری همکارای ما باشید.

 

قدمت فروشگاه و فروش های آن

مجموعه فروشگاه اینترنتی اینجاست مارکت ایده راه اندازی فروشگاه آنلاین خود را از سال 1397 با راه اندازی اپلیکیشن اینجاست، بصورت موقت اجرایی نمود..

اولین گام مجموعه اینجاست به مالکیت جناب آقای بردیا سعدی، راه اندازی اپلیکیشن شهر هوشمند قدس با نام اختصاری اینجاست بود که هم اکنون از طریق کافه بازار قابل دانلود می باشد.

هایپرمارکت اینجاست در دو بخش فروش سوپرمارکتی و سایر کالاها ارائه خدمت می نماید و کافیه از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی با گفتن الو مارکت همکارای ما خدمتگذار شما خواهند بود.
سوپرمارکت اینترنتی شهرقدس به زودی با ارائه محصولات تازه (میوه و لبنیات) و با قیمت مناسب آماده ارائه خدمت به همشهریان گرامی می باشد.